Kiralık asansör Firmaları

Eşya Taşıma Asansörleri

Kiralık asansör Firmaları

istanbul içi 18. kata kadar asansör hizmetimiz bulunmaktadır..

Kiralık Asansör Firmaları

Kiralık asansör firmaları işinde uzman personel kadrosu ile hizmet vermekte ve eşyalarınızı güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımanıza yardımcı olmaktadır. Ev taşır nakliyat firması taşımacılık hizmeti adı altında müşterilerine taşınma anında büyük kolaylıklar sağlayarak taşınma sürecinde destek olmaktadır. Tüm eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz ev taşır nakliyat eşyalarınızı güvence altına alarak belirtmiş olduğunuz adrese taşımaktadır. Nakliyat işlemlerinde ev sahibinin eşya başında olması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Ev sahibi olmasa bile eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmekte ve bu durumda ev sahibi büyük ölçüde zamandan tasarruf etmektedir.

Nakliyat Firmasının Kullandığı Araçlar

Ev taşır nakliyat firmasının taşımacılık işleminde kullanılmakta olduğu araçlar genel olarak farklı boyutlara sahiptir. Bunun sebebi ise müşterilerin eşya durumundan kaynaklıdır. Örneğin; kimi müşterinin eşyası az olurken kimi müşterinin ise eşyası daha fazla olabilmektedir. Fazla eşyalarda nakliyatın daha kısa sürede gerçekleşmesi ve zamandan tasarruf sağlanması için büyük araçlar tercih edilmektedir. Nakliye hizmeti vermekte olan bir firmanın birden fazla nakliye aracı bulunması zorunludur. Bunun yanı sıra nakliyat işleminde hizmet veren araçların eşya taşımaya uygun araçlar olması zorunludur ve bir müşteri ile anlaşma yapıldığında o müşterinin eşyası dışında araçta başkalarına ait eşyanın bulunmaması gerekmektedir. Ev taşır eşyalarda karışma ya da kaybolma gibi herhangi bir soruna asla yol vermemektedir. Yük taşıma asansörleri nakliye aracına bağımlı değildir.

Sigortalı Taşıma Güvencesi

Sigortalı taşımacılık işlemlerinde belirli bir mesafe aralığı söz konusu değildir. Kısa mesafe ya da uzun mesafe fark etmeksizin her türlü nakliye işleminde sigortalı taşımacılık müşterinin isteği doğrultusunda yapılabilmektedir. Sigortalı taşımacılık kapsamında eşyalar araca yüklenirken eşyalar tek tek kontrol edilerek araca yüklenir. Teslimat anında ise yine eşyalar firma çalışanı tarafından kontrollü bir şekilde araçtan indirilerek sorunsuz teslimat sağlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir