Çekmeköy Asansör Evden Eve Nakliyat

Eşya Taşıma Asansörleri

Çekmeköy Asansör Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Asansör Evden Eve Nakliyat

Yılların verdiği tecrübe ve uzman ekip sayesinde asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul gibi büyük bir şehirde artık Çekmeköy’de de size asansörlü taşıma hizmeti alabilirsiniz. Çekmeköy’de asansörlü taşımacılık hizmeti almak için birçok firma ile görüşmüş olabilirsiniz, fakat uygun fiyat garantisi, asansörlü taşımacılık, montaj işlemleri,  işinde uzman ekip sunan başka bir firma bulamayacaksınız. Kendini geliştiren ve yenilikleri takip eden firmamız sizi son teknoloji sayesinde istediğiniz bölgeye taşır. Güler yüzlü personelimiz çevik, işinde uzman ve iş ahlakı çerçevesinde size hizmet vermeye geliyor.

Eşyalarınızın kırılma, çizilme gibi sorunları olmadan günümüz teknolojisi, ekipmanları kullanılarak taşınmaya hazır mısınız? Bunun için bizi arayarak anında randevu tarihi alabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılıkta Adım Adım Hizmet

  • İlk olarak firmamız ile iletişime geçme durumunuzda evinize eşya tespit ekibi gönderiyoruz. Burada ki amaç eşyalarınızın güvenliğini alabilmek için nasıl ekipmanlara ihtiyaç duyulduğu.

Geniş araç kapasitemiz içerisinden eşyalarınızın alacağı en uygun aracın seçilmesi

Asansörlü taşımacılık yapılacağı esnada hangi eşyalara de montaj uygulanacağı olacak.

  • Sonrasında firma ile taşınacağınız günü konuşarak kiralık asansör fiyatları Çekmeköy hakkında bilgi almak olacak.
  • Anlaşma sağlanması üzerine belirlenen gün ekiplerimiz erken saatlerde kapınıza gelerek eşyalarınızın güvenlik önlemlerini alır. Kutulanacakları kutular, çizilmeye ezilmeye meyilli eşyalar ambalajlanır.
  • Güvenlik önlemleri sonrası eşyalar asansör ile taşınmaya başlar. Aşağıya indirilen eşyalar araca devrilmeyecek, kırılmayacak şekilde istiflenir.
  • Gideceğiniz noktaya ulaştırılan eşyalar, yine uzman ekibimiz sayesinde araçtan asansöre konularak yukarıya taşınır. Burada montajı yapılacak eşyalar birleştirilerek sizin talep ettiğiniz odaya, yerine yerleştirilir.

Güvenli şekilde taşınma işlemi gerçekleştirmek bizim işimiz. Yük taşıma asansörleri Çekmeköy ilçesinde siz en iyi hizmeti sunuyor. Sizde artık ilkel yollarla değil de, günümüz teknolojisi ile taşınmak istemez misiniz? Hem zamandan tasarruf edeceksiniz, hem de yorulmadan, insan gücünü en az şekilde kullanarak taşınmış olacaksınız. Ev taşır nakliyat garantisi ve güvencesi ile taşınmak için irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir