Ev Taşır Nakliyat Hakkımızda

Eşya Taşıma Asansörleri

Ev Taşır Nakliyat Hakkımızda

Ev taşır Nakliyat olarak uzun yıllar boyunca nakliyat dalında hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için gerekli çalışmalarımızı ve eğitimlerimizi almış bulunmaktayız. Halen de yeni çıkan teknolojiyi takip ederek sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bünyemizde çalışan personelimiz iş ahlakını asıl alarak güler yüzlülükle sizlere hizmet vermektedir. Şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı gibi birçok dalda hizmet veriyor, sizin geleceğe adım atmanıza şahit oluyoruz.

Ev ve ofis taşımak için gerekli araçlarımız, paketleme işlemleri için kullanılan güvenlik önlemlerine dair yenilikçiliği ön planda tutuyoruz. Nakliyat dalında sorumluluklarımızı yerine getirirken sizin görüş ve düşüncelerinizi de alarak hareket ediyoruz.

Firmamız ile anlaşma durumunda kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alma imkanına sahip oluyorsunuz. Büyük bir titizlikle taşıdığımız eşyalarınızın güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Özellikle yüksek katlı binalarda asansörlü taşımacılık hizmeti vererek zaman tasarrufu yapıyoruz. Sizde firmamız ile anlaşarak en iyi hizmeti uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Ev ve ofis taşımacılığı

Profesyonel Personel

Profesyonel araçlar

Paketleme ve ambalajlama için gerekli envanterler

Müşteri odaklı hizmet

Taşıma öncesi keşif experi

7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaraları

Montaj ve de montaj hizmeti

Çağımıza uygun gerekli tüm eğitimleri almış personelimiz profesyonel şekilde sizi bir yerden başka bir yere taşımayı hedefliyor. Günümüze en uygun hizmet bünyemizde sizlere sunularak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bize ulaşmanız durumunda hizmet almaya başlayacak ve iş bitimine kadar en iyi hizmeti vermek için çaba sarf edeceğiz.

Herkesin gözünde büyüttüğü meşakkatli bir iş olan taşınma, ev taşır nakliyat ile gerçekleşme durumunda sizleri zorlamadığını ve kolay hale geldiğiniz fark edeceksiniz. Taşınmak için artık günlerce uğraşmanıza gerek kalmadan bir gün içinde toparlanma ve yerleşme imkanı sunuyoruz. İstisna (şehir dışı olma) durumlarda eviniz yine en kısa sürede taşınmış oluyor. Sizde firmamızın size sunacağı birçok avantajdan faydalanmak için hemen iletişime geçerek hizmet almaya başlayabilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi firmamızı ziyaret ederek çay ikramımızdan da faydalanabilirsiniz.